Kurs i sluttspill med stormester Djurhuus

Fra onsdag 11. januar kan du delta på kurs i sluttspill med stormester Rune Djurhuus. Djurhuus er en av Norges fremste eksperter på sluttspill, så dette er en strålende mulighet til å lære mer om denne fasen av spillet.

Kurset går over fire onsdager kl 1915-2115. Inkludert i kursavgiften er den berømte boka Endgame Strategy av Mikhail Shereshevsky.

Mer om kurset kan du lese her. Meld deg gjerne på allerede nå til Torbjørn R. Hansen, torbjorn@sjakkhuset.no / 21 01 98 11.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon

Du kan følge kommentarene til dette innlegget gjennom RSS 2.0 feeden.
Du kan legge igjen en respons, eller lage en trackback fra din egen side.

1 kommentar til “Kurs i sluttspill med stormester Djurhuus”


  • Kommentar from Torbjørn R. Hansen

    Det er en endring i programmet til dette kurset. Djurhuus har ikke mulighet til å komme første kursdag. Erstatter denne gangen vil bli Torbjørn Ringdal Hansen, men de tre resterende gangene vil Djurhuus holde kurset som planlagt.


Legg igjen en respons