Invitasjon til NM for barn og ungdom 25-27.11 (PDF)
Siste helg i november avholdes årets NM for barn og ungdom på flotte Mastemyr konferansehotell. Arrangør er Tigerklubben (en av landets største sjakklubber for barn) i samarbeid med Sjakkhuset. Vi forventer over 300 deltakere, og vi håper du blir en av dem!
Vi kan tilby meget gunstige priser på overnatting og måltider (helpensjon). Mastemyr er et stort hotell, men det kan likevel bli fullbooket. Vi anbefaler derfor alle om å bestille tidlig (gjerne allerede før sommeren).
Spillestedet Mastemyr ligger rett på Oslos bygrense i sør (den nordligste delen av hotellets hage er faktisk i Oslo!). Det er masse gratis parkering, og enkel adkomst med buss fra Oslo S (tar 15 minutter til Mastemyr). For de som kommer med fly, er det greieste å ta flybuss/flytog til Oslo S og deretter buss/taxi til Mastemyr. Hvis man er en gruppe på en del personer, kan taxi direkte fra flyplassen være et alternativ.
Informasjon om bestilling av rom, klasseinndeling med mer finner du i invitasjonen. Hvis du lurer på noe, ta gjerne kontakt med Torstein Bae på torstein@sjakkhuset.no eller tlf 21 01 98 11 (hverdager 9-16).
Velkommen til en trivelig sjakkhelg for alle sjakkinteresserte barn og ungdom!
