BNbank Blitz med Nakamura – og med deg?

Lørdag 27. november spilles finalen i BNbank Blitz på Oslo sentralstasjon. To uker før er det kvalifiseringsturneringer på seks steder rundt om i Norge.

I finalen får de seks kvalifiseringsvinnerne selskap av fem inviterte størrelser. Blant disse er GM Hikaru Nakamura, GM Simen Agdestein og GM Kateryna Lahno. Den tolvte og siste finaleplassen vil det skje noe litt spennende med, så vidt vi forstår. Mer om dette kommer fra Norges Sjakkforbund i løpet av kort tid.

Mer om BNbank Blitz finnes på turneringens hjemmeside. Her finner du også info om kvalifiseringsturneringene i Oslo, Bergen, Kristiansund, Porsgrunn, Stavanger og Tromsø. Kanskje blir det deg som går seirende ut av den store finalen på Oslo S?

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon

Du kan følge kommentarene til dette innlegget gjennom RSS 2.0 feeden.
Du kan legge igjen en respons, eller lage en trackback fra din egen side.

Det er ingen kommentarer her. Har du lyst til å være den første?


Legg igjen en respons